chasings آفتاب بوشهر اوقات شرعی طلوع آفتاب

chasings: آفتاب بوشهر اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوثات شرعی اوثات شرعی افق

گت بلاگز ورزشی افزایش کشور عزیزمان ایران به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ، ایران 6 – نیجریه 5

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با پیروزی برابر نیجریه در ضربات پنالتی به جمع هشت تیم نهایی جام جهانی 2017 باهاما افزایش کرد.

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان ملی پوشان فوتبال ساحلی کشورمان در آخرین دیدار خود از مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی از ساعت 3 بامداد امروز (سه شنبه) به مصاف نیجریه رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه 6 بر 5 در ضربات پنالتی به سود کشور عزیزمان ایران به آخر رسید.
در وقت نخست این دیدار که هردو تیم از شانس افزایش به مرحله بعد برخوردار بودند کاپیتان محمد احمدزاده جهت کشور عزیزمان ایران گلزنی کرد. وقت دوم مسابقه با گلزنی نیجریه از روی نقطه پنالتی ادامه پیدا کرد و بلافاصله محمدعلی مختاری گل دیگری جهت کشور عزیزمان ایران به ثمر رساند.

عبارات مهم : ایران

در ادامه این وقت نیجریه که نشان داده بود با نشانه افزایش به میدان آمده است بار دیگر دروازه کشور عزیزمان ایران را باز کرد ولی کاپیتان احمدزاده بار دیگر دروازه نایب قهرمان آفریقا را باز کرد. این وقت در نهایت با یک گل دیگر از سوی سبزپوشان نیجریه همراه بود تا وقت دوم نفس گیر مسابقه با تساوی 3 بر 3 دو تیم با آخر رسید.
وقت نهایی این دیدار از سوی دو تیم با حساسیت بسیار بالایی دنبال شد و نیجریه با گلزنی خود جهت نخستین بار در طول مسابقه از کشور عزیزمان ایران پیش افتاد. تیم ملی کشور عزیزمان ایران با گل بسیار زیبای محمدعلی مختاری نتیجه را به تساوی 4 بر 4 رساند تا این دیدار در 3 دقیقه وقت اضافه پیگیری شود.
وقت اضافه این دیدار بدون گل به آخر رسید تا ضربات پنالتی وظیفه تیم افزایش کننده را مشخص کند. درنهایت بعد از ضربات پنالتی این دیدار با نتیجه 6 بر 5 به سود کشور عزیزمان ایران به آخر رسید.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | نیجریه | جام جهانی | تیم ملی فوتبال ساحلی | فوتبال ساحلی | جام جهانی فوتبال ساحلی | فوتبال ساحلی 2017

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog