chasings آفتاب بوشهر اوقات شرعی طلوع آفتاب

chasings: آفتاب بوشهر اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوثات شرعی اوثات شرعی افق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال جریمه نمی‌شود/ گفته بودند در سوپرجام شرکت نمی‌کنیم ، حسن‌زاده

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید شرکت لیگ درخواستی جهت گرفتن خسارت از استقلال نکرده است. 

استقلال جریمه نمی‌شود/ گفته بودند در سوپرجام شرکت نمی‌کنیم ، حسن‌زاده

حسن زاده: استقلال جریمه نمی شود/ گفته بودند در سوپرجام شرکت نمی کنیم

عبارات مهم : خسارت

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می گوید شرکت لیگ درخواستی جهت گرفتن خسارت از استقلال نکرده هست.

به گزارش ایسنا، اسماعیل حسن زاده راجع به رای نهایی کمیته انضباطی فوتبال و اعلام پیروزی ۳ بر صفر پرسپولیس برابر استقلال در دیدار سوپرجام اظهار کرد: دیروز کار صدور رای به اتمام رسید و امروز صبح اعلام شد. باتوجه به توضیحات مفصلی که در رای آمده، از نخستین اعلامی که ۲۹ تیر بود تا روزی که ما رای را اعلام کردیم همه مراحل را در رای آورده ایم. خلاصه رای این است که کلوب استقلال آمادگی جهت انجام مسابقه در ۲۹ تیر را نداشته هست. از قضا این کلوب در این تاریخ و حتی بعد از آن خارج از کشور بوده است.

رییس کمیته انضباطی در ادامه توضیح داد: بااهمیت ترین رکن رای، اشاره نماینده کلوب استقلال در جلسه شورای تامین است که آن جا آماده نبودن در سوپرجام را اعلام می کند که در صورت جلسه وجود دارد. تصمیماتی که در تشکیلات اجرایی فوتبال گرفته می شود باید محترم شمرده شود. ما مثالی هم جهت این رای آوردیم. در بازی کشور عزیزمان ایران و کره جنوبی که در روز تاسوعا برگزار شد، کشور عزیزمان ایران بارها به AFC نامه زد که تاریخ بازی عوض شود ولی AFC جواب کشور عزیزمان ایران را نداد. در هر صورت ما این رای را صادر کردیم ولی این رای هم مانند تمام آرا قابل اعتراض و پیگیری در کمیته استیناف است.

استقلال جریمه نمی‌شود/ گفته بودند در سوپرجام شرکت نمی‌کنیم ، حسن‌زاده

او راجع به جرایم استقلال به خاطر حاضر نشدن در سوپرجام گفت: ما می توانستیم حداقل ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی کنیم و میلیاردها تومان خسارت بازی را از استقلال مطالبه کنیم. به این خاطر که شرکت لیگ این تقاضا را نداشت و شکایتی راجع به خسارت نکرد، ما این عنوان را تخفیف دادیم.

حسن زاده در آخر راجع به بیانات سعید فتاحی بعد از اعلام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام مبنی بر اینکه شرکت لیگ مدارکش را جهت جریمه شدن استقلال به کمیته انضباطی ارسال کرده هست، بیان کرد: آن ها از ما درخواستی جهت جریمه استقلال و گرفتن خسارت از این کلوب نکردند. در این که انجام نشدن این بازی ضرر مالی داشته شکی نیست ولی ما رای قضایی مان را صادر کردیم. حتی اگر شرکت لیگ احساس کرد که این رای علی رغم تصور آن هاست می توانند اعتراض کنند.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید شرکت لیگ درخواستی جهت گرفتن خسارت از استقلال نکرده است. 

واژه های کلیدی: خسارت | فوتبال | استقلال | جریمه نقدی | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog